13.04.2024 - Bodrum Esnaf ve Sanatkarlar Odası
REKLAM ALANI

BODRUM KAYMAKAMLIĞINDAN KAMUOYUNA ÖNEMLİ DUYURU

BODRUM KAYMAKAMLIĞINDAN KAMUOYUNA ÖNEMLİ DUYURU
REKLAM ALANI

2 – 5 Haziran tarihleri arasında Bodrum’da Sayın Cumhurbaşkanımız Abdullah Gül’ün ev sahipliğinde gerçekleştirilecek olan Türk Dili Konuşan Ülkeler İşbirliği Konseyi (Türk Konseyi) IV. Zirvesi kapsamında 4 Haziran 2014 çarşamba akşamı Bodrum Kalesi Kuzey Hendeğinde bir sanat etkinliği gerçekleştirilecektir. Etkinlik saatleri süresince (4 Haziran 2014 Saat 17.00-24.00 saatleri arası) İlçemizde çeşitli caddeler trafiğe kapatılacaktır. Ayrıca toplu taşıma unsurları (taksi ve dolmuşlar)belirlenen caddelerde hizmet vermeyecektir. Vatandaşlarımızın belirlenen saatlerde mağdur olmaması ve önceden belirlenecek planlarını bu yönde yapmalarını önemle rica ederiz.
4 Haziran 2014 Saat 17.00 ile 24.00 arasında Bodrum’da kapanacak yollar:
Cevat Şakir Caddesi (Emniyet Müdürlüğü Kavşağından Belediye Meydanı Arası), Neyzen Tevfik Caddesi (Belediye Meydanı ile Askeri Kamp Giriş Kapısı Arası),Nafiz Özsoy Caddesi (Garaj Altı Kavşağı ile Lise Kavşağı Arası). Konacık istikametinden İçmeler yönüne ve o bölgedeki mahallelere gidecek vatandaşlarımızın ise Kıbrıs Şehitleri Caddesini (çevre yolunu) kullanarak Yokuşbaşı Grand Yazıcı Otel Kavşağını kullanmaları önemle rica olunur.
Ayrıca 03 Haziran Saat 00.01 ile 04 Haziran 24.00 saatleri arasında belirtilen caddelerde park yasağı uygulanacak olup vatandaşlarımızın ve esnaflarımızın mağduriyete uğramamaları konusunda dikkatli olmalarını önemle rica ederiz.

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ